KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7528664
nr 752 8664
Färgetsning
signerad, Figurer, motivets mått: 37 x 49
Utrop:
400 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 9 april 2012
kl 18:55:17
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
6
1.100 kr
650 kr
750 kr
850 kr
950 kr